Rachunek za prąd, jaką może mieć formę?

Witam, pytanie. Sprzedawca energii nie wystawił faktury rozliczeniowej za 3 kolejne okresy rozliczeniowe, a wystawił "hurtowo" za 4 okresy. Czy to jest OK w kontekście ustawy o podatku od towarów i usług? Zgodnie z art. 106 i ust. 7 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (tekst…

Czytaj więcej