Rachunek do umowy zlecenia

Czy będąc osoba nie prowadząca działalności gosp. mogę wystawić rachunek firmie dla której wykonuje usługę? Czy jestem wtedy zwolniony z VAT czy raczej powinienem ten VAT doliczyć do ceny zlecenia? Proszę pilnie o odpowiedź – Kamil Panie Kamilu, myślę, że miał Pan na myśli rachunek w rozumieniu §14…

Czytaj więcej