Rozliczenia kwartalne a JPK_VAT

Szanowni Państwo! Mam pytanie dotyczące wysyłki pliku JPK_VAT. Prowadzę rozliczenia kwartalnie. Czy także JPK będę mógł w takim razie przesyłać do urzędu raz na 3 miesiące? - pisze Pan Antoni Panie Antoni, zgodnie z art.193a §3 ordynacji podatkowej pliki JPK_VAT podatnicy mają obowiązek przekazywać…

Czytaj więcej